Roger Federer

Nenasitni Đoković se spogleduje z Los Angelesom 2028
ponedeljek, 11. september 2023 ob 11:27
12:9 v finalih v 20 letih, 12:3 v 30. Sporočilo po 24. grand slam lovoriki Novaka Đokovića in ponovnem zavzetju teniškega prestola je nedvoumno. "Nadaljeval bom. "

S Kobejem v mislih je Novak našel moč za nov newyorški podvig
ponedeljek, 11. september 2023 ob 11:00
Novak Đoković je brez izgubljenega seta premagal Danila Medvedjeva za naslov prvaka v Flushing Meadowsu. Osvojil je 24. turnir za grand slam.

Novak Đoković do 24. velikega slama brez izgubljenega niza
ponedeljek, 11. september 2023 ob 07:39
Srbski teniški zvezdnik je zmagovalec odprtega prvenstva ZDA. V finalu je po treh urah in 17 minutah s 6:3, 7:6 (5), 6:3 premagal Rusa Danila Medvedjeva.

Novak Đoković do 24. naslova v karieri
ponedeljek, 11. september 2023 ob 07:37
V absolutni konkurenci se je izenačil z Avstralko Margaret Court, v moški konkurenci pa z dvema naslovoma več beži Špancu Rafaelu Nadalu.

Izjemni Novak Đoković v New Yorku v najboljši izvedbi
ponedeljek, 11. september 2023 ob 07:24
Daniil Medvedjev je v finalu OP ZDA v tenisu proti favoriziranemu Srbu igral odlično, kar pa je bilo premalo, da bi osvojil vsaj en niz. Rus bo še dolgo obžaloval priložnost v drugem nizu.

Novak Đoković v New Yorku do 24. naslova v karieri
Maribor24.si
ponedeljek, 11. september 2023 ob 07:05
Srbski teniški zvezdnik Novak Đoković je zmagovalec odprtega prvenstva ZDA v New Yorku. V finalu je po treh urah in...

Novak Đoković: "Vse, o čemer sem kot sedemletni fant sanjal ..."
Svet 24
ponedeljek, 11. september 2023 ob 06:31
Novak Đoković je še enkrat več dokazal, da se še ne namerava ustaviti. V finalu odprtega prvenstva ZDA v New Yorku je po treh urah in 17 minutah s 6:3, 7:6 (5), 6:3 premagal Rusa Danila...